O BIRCHALL TEA

Naša dlhá tradícia v čaji začína s Grahamom Birchallom

 

Naše neustále úsilie o dokonalosť nám bolo vštepené piatimi generáciami, ktoré sa začali v roku 1872, teda pred viac ako 140 rokmi. Sme nadšení, že vám môžeme povedať príbeh o pánovi menom Birchall Graham a ako táto rodinná londýnska čajová spoločnosť pokračuje v nepretržitej tradícii čaju...

Naša dlhá tradícia v čaji začína s Grahamom Birchallom

 

Naše neustále úsilie o dokonalosť nám bolo vštepené piatimi generáciami, ktoré sa začali v roku 1872, teda pred viac ako 140 rokmi. Sme nadšení, že vám môžeme povedať príbeh o pánovi menom Birchall Graham a ako táto rodinná londýnska čajová spoločnosť pokračuje v nepretržitej tradícii čaju, aby sme vytvorili perfektné zmesi, ktoré si dnes všetci môžeme vychutnať.

Počiatky začínajú s kapitánom Birchallom George Grahamom, ktorý bol vyslaný do Indie ako dôstojník pluku vojvodu z Wellingtonu, kde pôsobil obdivuhodne niekoľko rokov."Birchall vysadil svoje prvé čajové kríky začiatkom jari 1872." Po návrate do Anglicka po jeho cestách a 18 rokoch služby predal svoju províziu.V roku 1872 sa rozhodol, že sa vráti do Indie a pripojil sa k svojmu bratovi Robertovi Fullerovi Grahamovi. Šikovne využil svoje úspory na živobytie vysadením čaju v Darjeelingu.Semená čajovej dynastie boli vysadené a následne Birchall Graham pokračoval v obchodovaní s čajom, úspešne rozvíjal podnikanie a získaval vedomosti a odborné znalosti, aby vytvoril najkvalitnejšie čaje na svete.Je zakladajúcim členom asociácie the Darjeeling Tea Association, dlhé roky žil v Indii a bol pochovaný v Darjeelingu.

 

Detaily

O BIRCHALL TEA V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.