Birchall Virunga Earl Grey čierny čaj nylon vrecko (20 ks)

Nový produkt

  • v každom balení 20 ks pyramídových vrecúšok
  • každé vrecúško samostatne balené

Viac detailov

7,49 € s DPH

Detaily

Jasný a voňavý SINGLE ORIGIN EARL GREY, z oblasti národného parku Virunga. Víťaz ocenení Great Taste Awards a Rainforest Alliance Certified ™.
Náš Virunga Earl Grey je voňavý čaj čistého pôvodu, pochádzajúci z najlepších čajových plantáží v Rwande, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hraníc krajiny s Konžskou demokratickou republikou a národným parkom Virunga. V tejto oblasti čajové kríky rastú pomaly, vo vysokej nadmorskej výške a pri relatívne nízkych teplotách, čo spôsobuje výraznú chuť tohto čaju.
Naše úsilie o kvalitu zaisťuje, že všetky naše listy sú zbierané iba ručne. List, púčik a jemná stonka sú starostlivo zovreté do „dokonalého odtrhnutia“ a následne zmiešané s tradičným bergamotovým olejom, aby získali výraznú citrusovú príchuť s pikantnými kvetinovými tónmi.
Virunga Earl Grey je plne certifikovaná asociáciou Rainforest Alliance.
Z predaja každého balenia prispejeme 5p na záchranu oblasti Virunga, najstaršieho afrického národného parku a na ochranu jeho horských goríl a iných divokých zvierat.

Čierny čaj Earl Grey z oblasti Virunga vo Východnej Afrike ocenený Great taste gold 2016 a certifikátom Rainforest Alliance.

Príprava: Zalejte čaj horúcou vodou s teplotou 100°C a nechajte lúhovať 3 minúty

Zloženie: čierny čaj

Hmotnosť netto: 62,5 g

Skladovanie: uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Vyrobené spoločnosťou Birchall Tea, Imporient (U.K.) Ltd, 54 Willow Way, Londýn vo Veľkej Británii.